Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, 3 plan, stomme i mässing, glasade plan, handtag i trä, höjd ca 82 samt 60x40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

819161

2020-10-06