Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
RULO SKÅP, Boknäs 2000-tal, brunt lackerat trä, 60 x 60 cm höjd 76,5 cm, nycklar finns
Lätt slitage
819163
2020-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här