Boknäs Rulo skåp 60

Boknäs Rulo skåp 60
Boknäs Rulo skåp 60
Boknäs Rulo skåp 60
Boknäs Rulo skåp 60
Boknäs Rulo skåp 60
Boknäs Rulo skåp 60

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

RULO SKÅP, Boknäs 2000-tal, brunt lackerat trä, 60 x 60 cm höjd 76,5 cm, nycklar finns

Lätt slitage

819163

2020-10-03