Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
100 EUR
KASSASKÅP, 1900-talets början, tvådelat med underskåp i trä. Imitations Målat i brunt, bredd 67,5 cm, djup 60,5 cm, höjd 150 cm, tre nycklar
Smärre slitage, stötmärcken
819164
2020-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här