Kassaskåp

Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp
Kassaskåp

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

100 EUR

KASSASKÅP, 1900-talets början, tvådelat med underskåp i trä. Imitations Målat i brunt, bredd 67,5 cm, djup 60,5 cm, höjd 150 cm, tre nycklar

Smärre slitage, stötmärcken

819164

2020-10-03