Wilhelm Ernst Dietrich, hans art oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILHELM ERNST DIETRICH, hans art, 1700-tal, Jesus korsfästelse, olja på duk, 70 x 56 cm

Smärre färgbortfall

819174

2020-10-25