Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LITOGRAFIER, 3 st, motiv från historiska Stockholm under 1500-talet, delvis kolorerade, ca sekelskiftet 1900, största rammått ca 26 x 43 cm
Skador: Fläckar mm
819184
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här