Resegrammofon "His Masters Voice"
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, The Gramophone Company Ltd, Hayes, Middlesex, 41x28,5 cm, djup 14 cm
Bruksslitage, repor, reva i väskan, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen
819190
2020-09-30