Resegrammofon "His Masters Voice"

Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, The Gramophone Company Ltd, Hayes, Middlesex, 41x28,5 cm, djup 14 cm

Bruksslitage, repor, reva i väskan, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen

819190

2020-09-30