Kaffeservis 3 delar, silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 delar, silver, rokokostil, 1900-talets första hälft, bestående av kaffekanna, sockerskål och gräddkanna, svenska importstämplar, bricka av nysilver medföljer, höjd 10,12 och 20 cm, total vikt 624 gram
819193
2020-10-10