Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BERIT KOENIG, matta, rölakan, Svensk Hemslöjd 1950-60-tal, snäckliknande dekor i grått, vitt, lila och mörkgrått, signerad SH BK, 250 x 193 cm
Smuts, mindre fläckar, fransar saknas
819196
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här