Berit Koenig, matta, rölakan, Svensk Hemslöjd

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERIT KOENIG, matta, rölakan, Svensk Hemslöjd 1950-60-tal, snäckliknande dekor i grått, vitt, lila och mörkgrått, signerad SH BK, 250 x 193 cm

Smuts, mindre fläckar, fransar saknas

819196

2020-10-25