Taburetter, ett par, Karl-Johan
Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
TABURETTER, ett par, Karl-Johan, 1800-talets andra kvartal, signerade AESH (Andreas Ericson, Hassungared), björk, klädda med gulbrunt tyg, sitthöjd 41 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, orangrepp, renoverade
819198
2020-10-25