Taburetter, ett par, Karl-Johan

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

TABURETTER, ett par, Karl-Johan, 1800-talets andra kvartal, signerade AESH (Andreas Ericson, Hassungared), björk, klädda med gulbrunt tyg, sitthöjd 41 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar, orangrepp, renoverade

819198

2020-10-25