Dock och barnleksaker

Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker
Dock och barnleksaker

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCK OCH BARNLEKSAKER, huvudsak 1900-1930-tal, bestående av docka med huvud i celluliod och tygkropp, mängd kläder, symaskin, vågar, bestick, strykjärn, tvättbräda, plättlagg, mm, olika material

Skador förekommer

819201

2020-09-30