Sengustaviansk sekretär

Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär
Sengustaviansk sekretär

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEKRETÄR, sengustaviansk, omkring år 1800, betsad furu, invändigt med lådinredning, beslag i mässing, höjd 106, 109x52 cm

Slitage och smärre skador

819208

2020-09-30