Ljusstakar jugend

Ljusstakar jugend
Ljusstakar jugend
Ljusstakar jugend
Ljusstakar jugend
Ljusstakar jugend
Ljusstakar jugend
Ljusstakar jugend
Ljusstakar jugend
Ljusstakar jugend
Ljusstakar jugend

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första del, jugend, i form av liljor, nysilver, höjd ca 29 cm

Kraftigt ytslitage

819210

2020-09-30