Skåp 1700-tal barock
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-talets mitt, barock, lackerad furu, på senare kulfötter, inredd med hyllplan samt nedre låda, höjd med krön 185, 133x56 cm, medföljande nyckel
Låskolv saknas, renoverad och kompleterad
819217
2020-09-30