Skåp 1700-tal barock

Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock
Skåp 1700-tal barock

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-talets mitt, barock, lackerad furu, på senare kulfötter, inredd med hyllplan samt nedre låda, höjd med krön 185, 133x56 cm, medföljande nyckel

Låskolv saknas, renoverad och kompleterad

819217

2020-09-30