K-G Nilson serigrafi

K-G Nilson serigrafi
K-G Nilson serigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

K-G NILSON (född 1942):Valv, signerad och daterade K-G Nilsson 1997, 111/295, färgserigrafi, bildmått ca 30x30 cm

819232

2020-09-30