Tom Krestensen oljemålning
Valmis
2020-09-30
819234
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TOM KRESTESEN (född 1927): "Klitten, signerad Tom Krestensen, olja på pannå, 20x23 cm