Tom Krestensen oljemålning

Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning
Tom Krestensen oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOM KRESTESEN (född 1927): "Klitten, signerad Tom Krestensen, olja på pannå, 20x23 cm

819234

2020-09-30