Ljusstakar förgylld brons

Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons
Ljusstakar förgylld brons

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, förgylld brons, graverad dekor, höjd ca 17,5 cm

Svärtning och förgyllning med slitage

819240

2020-09-30