Alf Svensson "Interiör"

Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALF SVENSSON, "Interiör", fåtölj, Dux, 1950-tal, betsad björk, stoppade och klädda lösa plymåer, sitthöjd ca 30-40 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare.

819242

2020-10-10