Sixten Lundbohm gouache

Sixten Lundbohm gouache
Sixten Lundbohm gouache
Sixten Lundbohm gouache
Sixten Lundbohm gouache

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Kustbild, signerad och daterad Lundbohm -55, gouache på papper, 31x47 cm

819253

2020-09-30