Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LUDWIG SANDECKI (samtida): Sittande modell, signerad Ludwig Sandecki, olja på duk, ca 73x73 cm
Zustandsbeschreibung
819256
2020-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner