Ludwig Sandecki oljemålning

Ludwig Sandecki oljemålning
Ludwig Sandecki oljemålning
Ludwig Sandecki oljemålning
Ludwig Sandecki oljemålning
Ludwig Sandecki oljemålning
Ludwig Sandecki oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUDWIG SANDECKI (samtida): Sittande modell, signerad Ludwig Sandecki, olja på duk, ca 80x70 cm

Ytskador

819266

2020-09-30