Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
TUBA, 1900-talets andra hälft, Tyskland, mässing och vitmetall, numrerad 119365 GDR, längd ca 110 cm
Ej funktionstestad, omfattande bucklor
819272
2020-09-30