Skyltdocka dam

Skyltdocka dam
Skyltdocka dam
Skyltdocka dam
Skyltdocka dam
Skyltdocka dam
Skyltdocka dam
Skyltdocka dam
Skyltdocka dam

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKYLTDOCKA, 1900-talets början, Stockman, Paris, höjd ca 170 cm

Smärre slitage

819280

2020-10-02