Vicke Lindstrand Orrefors

Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors
Vicke Lindstrand Orrefors

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, med etsad dekor, signerad, "Orrefors Lindstrand 1484 AC WA"?, diameter 15,5 cm, höjd 26 cm

Obetydliga märken/flisor, bruksskick

819283

2020-10-10