Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, med etsad dekor, signerad, "Orrefors Lindstrand 1484 AC WA"?, diameter 15,5 cm, höjd 26 cm
Obetydliga märken/flisor, bruksskick
819283
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här