Bertil Vallien glaspokal

Bertil Vallien glaspokal
Bertil Vallien glaspokal
Bertil Vallien glaspokal
Bertil Vallien glaspokal
Bertil Vallien glaspokal
Bertil Vallien glaspokal
Bertil Vallien glaspokal
Bertil Vallien glaspokal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938), pokal, Kosta Boda, Ateljé, signerad samt numrerad B.Vallien 305869005, höjd ca 25,5, diameter 18 cm

819284

2020-10-01