Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
PIEDESTAL, (2 st), 1900-tal, med marmorskivor, förgyllda trästommar, höjd ca 83 resp. 75 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, båda med ostadig konstruktion, repor, märken och avslag
819287
2020-10-06