Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

PIEDESTAL, (2 st), 1900-tal, med marmorskivor, förgyllda trästommar, höjd ca 83 resp. 75 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, båda med ostadig konstruktion, repor, märken och avslag

819287

2020-10-06