Boksnurra engelsk stil

Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil
Boksnurra engelsk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSNURRA, engelsk stil, 1900-talets fjärde kvartal, betsat trä, längd 43, bredd 43, höjd 76 cm.

Smärre slitage.

819291

2020-10-10