Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, ek, krön med skuren dekor, mått ink sarg ca 163x71 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage,

819297

2020-10-06