Pierre Olofsson serigrafi

Pierre Olofsson serigrafi
Pierre Olofsson serigrafi
Pierre Olofsson serigrafi
Pierre Olofsson serigrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Spektra", signerad a tergo enligt uppgift, numrerad 26/100, färgserigrafi, bladmått 52x45 cm

819304

2020-10-01