Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, pallar, 2 st., "Saturnus", Haimi, 1960/70-tal, stomme i glasfiber, stoppad sits i svart skinn, diameter 38 cm, sitthöjd 50-60 cm
Ställvis slitage
819311
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här