Yrjö Kukkapuro Saturnus pallar

Klubbat för:

200 EUR

Schätzwert

300 EUR

Beschreibung

YRJÖ KUKKAPURO, pallar, 2 st., "Saturnus", Haimi, 1960/70-tal, stomme i glasfiber, stoppad sits i svart skinn, diameter 38 cm, sitthöjd 50-60 cm

Zustandsbeschreibung

Ställvis slitage

819311

2020-10-18