Ljusstakar empire
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, empire, Frankrike, brännförgylld brons, fotplatta med bladstav, fasetterade pelare, roulettedekor, lösa manschetter, höjd 29,5 cm
Skador: Slitage, en manschett något litet bucklig
819312
2020-09-30