Victor Vasarely serigrafi
2020-10-01
819329
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, numrerad 223/250, färgserigrafi, bildmått 62x62 cm