Klubbat för:
5 600 SEK
4 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, numrerad 223/250, färgserigrafi, bildmått 62x62 cm
819329
2020-10-01