Victor Vasarely serigrafi

Victor Vasarely serigrafi
Victor Vasarely serigrafi

Klubbat för:

5 600 SEK

4 000 SEK

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, numrerad 223/250, färgserigrafi, bildmått 62x62 cm

819329

2020-10-01