Snedklaffsekretär sengustaviansk

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-talets slut, sengustaviansk, fanérad i bl a alm, bronserade beslag, höjd ca 100, 108x56 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Delvis senare lås, smärre fanérskador o torrsprickor

819340

2020-10-01