Snedklaffsekretär sengustaviansk
Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-talets slut, sengustaviansk, fanérad i bl a alm, bronserade beslag, höjd ca 100, 108x56 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Delvis senare lås, smärre fanérskador o torrsprickor
819340
2020-10-01