Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WERNER PFEIFFER (född 1946), "Roller Coaster", signerad Wener Pfeiffer, numrerad 76/100, färglitografi, bladmått 56x77 cm
Fläck
819343
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här