Philip Von Schantz litografi

Philip Von Schantz litografi
Philip Von Schantz litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vaser, signerad och daterad von Schantz -88, 50/50 Etat III, färglitografi, bildyta 46x62 cm

819347

2020-10-01