Terriner med lock Kina

Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina
Terriner med lock Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRINER, med lock, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 21/ 22, längd 30/34 cm

Skador, lagningar

819351

2020-10-01