Ludwig Mies van der Rohe Barcelona
Klubbat för:
1 300 EUR
Utropspris
1 500 EUR
LUDWIG MIES VAN DER ROHE, STOL OCH FOTPALL "Barcelona", Knoll 1960-tal, stomme av förkromat stål, lösa dyna med beige läderklädsel
Ställvis omfattande slitage, missfärgade skadade dynor och skadade och brutna läderremmar
819363
2020-10-05