Ludwig Mies van der Rohe Barcelona

Klubbat för:

1 300 EUR

Utropspris

1 500 EUR

LUDWIG MIES VAN DER ROHE, STOL OCH FOTPALL "Barcelona", Knoll 1960-tal, stomme av förkromat stål, lösa dyna med beige läderklädsel

Ställvis omfattande slitage, missfärgade skadade dynor och skadade och brutna läderremmar

819363

2020-10-05