Axel Hamborn oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
AXEL HAMBORN (1892-1987): Flanörer, signerad Hamborn, olja på duk, ca 46x55 cm
Kuntoraportti
819368
Päivämäärä:
2020-10-01