Axel Hamborn oljemålning

Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AXEL HAMBORN (1892-1987): Flanörer, signerad Hamborn, olja på duk, ca 46x55 cm

Kuntoraportti

819368

Päivämäärä:

2020-10-01