Nils Landberg Orrefors

Nils Landberg Orrefors
Nils Landberg Orrefors
Nils Landberg Orrefors
Nils Landberg Orrefors
Nils Landberg Orrefors
Nils Landberg Orrefors

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS LANDBERG, Orrefors, karaff, glas, signerad, numrerad 4200-731, höjd 28 cm

Framstår i gott skick

819371

2020-10-10