Magneto-Electric Machine

Magneto-Electric Machine
Magneto-Electric Machine
Magneto-Electric Machine
Magneto-Electric Machine
Magneto-Electric Machine
Magneto-Electric Machine
Magneto-Electric Machine
Magneto-Electric Machine
Magneto-Electric Machine
Magneto-Electric Machine

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELECTRIC MACHINE, kvacksalvarmaskin för nervösa sjukdomar, 1800-talets senare del, träfodral, höjd 10,5, 22x12 cm

Slitage

819385

2020-10-04