Tedosa Kina

Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina
Tedosa Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEDOSA med 5 små dosor tenn, Kina, 1900-talets början, pressad dekor med blomsterslingor, stämplar, höjd ca 15, 13x13 cm

Ett lock till en dosa saknas, bucklor, slitage

819388

2020-10-07