Jeff Koons - Balloon Dog

Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog
Jeff Koons - Balloon Dog

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

JEFF KOONS (född 1955), efter, "Balloon Dog", blå färg, gjuten harts, numrerad på certifikat 304/999, Editions Studio, samt numrerad 304 under fot, i originalförpackning, längd 30 cm, bredd ca 11 cm, höjd 29 cm

Obetydligt slitage

819409

2020-10-07