Carl Fredrik Reuterswärd litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): litografi, signerad och numrerad CFR 77/90, motivmått 22x29,5 cm (bladets mått 42x51 cm)

Oramat

819413

2020-10-04